Huawei P30 Lite Ds Ár

buyu282.com

Otp Bank Liga Mai Eredmények Tabella / Labdarúgó Nb I 31. Forduló - Eredmények, Tabella - Alon.Hu

Az Újpest az ötödik győzelmét aratta a bajnoki szezonban, nyolcadik hazai fellépésén a harmadikat. A legutóbbi tizenegy, ZTE elleni összecsapásából a hetediket nyerte meg a lila-fehér gárda, három döntetlen és egy vereség mellett. A tabella 1. Ferencvárosi TC 14 12 2 - 31- 7 38 pont 2. MOL Fehérvár FC 15 8 5 2 35-17 29 3. MTK Budapest 16 7 4 5 24-21 25 4. Puskás Akadémia FC 16 7 2 7 20-24 23 5. Kisvárda Master Good 15 6 5 4 17-18 23 6. Paksi FC 16 6 3 7 29-30 21 7. ZTE FC 16 6 2 8 28-28 20 8. Mezőkövesd Zsóry FC 16 6 2 8 16-22 20 9. Újpest FC 16 5 4 7 20-32 19 10. Budapest Honvéd 16 4 5 7 24-23 17 11. Budafoki MTE 15 4 3 8 17-26 15 12. Diósgyőri VTK 15 3 1 11 18-31 10 A 17. forduló programja január 23. : Budapest Honvéd-Zalaegerszeg Paksi FC-Diósgyőri VTK Budafoki MTE-MTK Budapest Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC Újpest FC-MOL Fehérvár FC

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 27. forduló - 2018/2019. | SZON

Meccs riport Kondás Elemér hat helyen változtatott a Loki összeállításán a szombati, Puskás Akadémia elleni csata óta. Kinyik és Habovda eltiltás miatt maradt ki, Bódi, Ferenczi és Adeniji csak a kispadon kapott helyett, a szezon végén búcsúzni készülő csapatkapitányunk pedig itthon maradt. Mondani szokás; nincsenek tartalékok, egy NB-I-es keretben mindenkinek meg kell "ütnie" a színvonalat, azaz, aki pályára lép, tegye ki a lelkét a játéktérre, érezze a felelősséget! Ebben a hitben futott ki csapatunk a játéktérre, míg a "Vidinél" Carillo mester kinyilatkozta, hogy ha valakit nem motivál a Loki elleni meccs (hiszen kedden eldőlt, hogy a Fehérvárnak már nincs keresni valója az ismét bajnok Fradival szemben), akkor menjen haza. A házigazdák is változtattak, a visszavonulásra készülő, válogatott Juhász Roland kapott ismét bizalmat a védelemben. Ismerve az ellenfelek pozícióját a tabellán; az oddsok a MOL mellett szóltak, vagyis a Fehérvár győzelmét ajánlották a fogadóknak. Első félidő: 9. p. : Hangya baloldali beadása meglepte Barnát, akinek mérkőzés hiányból adódó labdakezelési hibája miatt a játékszer épphogy a bal kapufa mellett hagyta el a pályát, szögletre jutva.

A már biztosan bajnok Ferencváros 1-0-ra legyőzte az Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati zárómérkőzésén. A zöld-fehérek ebben az idényben harmadszor nyertek 1-0-ra ősi riválisuk ellen, mindannyiszor az elefántcsontparti Franck Boli találatával. Az Újpesthez hasonlóan a kiesés elől menekülő Paks is vereséget szenvedett, a Tolna megyeiek az Európa-liga-szereplésre hajtó Puskás Akadémia otthonában maradtak alul. A játéknap harmadik mérkőzésén az ugyancsak a harmadik helyre pályázó Mezőkövesd emberhátrányban, a hosszabbításban szerzett góllal kerekedett a már biztosan ezüstérmes MOL Fehérvár fölé. OTP Bank Liga, 31. forduló: Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 2-1 Puskás Akadémia FC-Paksi FC 3-1 Ferencvárosi TC-Újpest FC 1-0 pénteken játszották: Zalaegerszeg-Budapest Honvéd FC 2-0 vasárnap játsszák: Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Good FC 19. 00 Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 21. 05 A tabella: 1. Ferencváros 31 22 7 2 57-23 73 pont - már bajnok 2. MOL Fehérvár FC 31 17 8 6 54-28 59 - már biztosan második és EL-induló 3.

Mezőkövesd Zsóry FC 31 14 8 9 42-29 50 4. Puskás Akadémia FC 31 13 11 7 49-39 50 5. ZTE FC 31 11 9 11 49-41 42 6. Diósgyőri VTK 30 12 5 13 38-42 41 7. Budapest Honvéd 31 11 8 12 31-40 41 8. Újpest FC 31 10 7 14 38-44 37 9. Paksi FC 31 10 7 14 41-50 37 10. Kisvárda Master Good 30 10 5 15 37-41 35 11. Debreceni VSC 30 9 5 16 42-56 32 12. Kaposvári Rákóczi FC 30 4 2 24 24-69 14 - már kiesett A 32. forduló programja: június 23., kedd: MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 18. 55 Újpest FC-ZTE FC 21. 05 június 24., szerda Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 16. 55 Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19. 00 Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 19. 00 Paksi FC-Diósgyőri VTK 21. 05

• Otp bank liga mai eredmények tabella 2017
  • Otp bank liga mai eredmények tabella
  • Pogačar: "Mindketten tudtuk, hogy Carapaz színészkedik" - Eurosport
  • Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella | SZON
  • Kapj el, ha tudsz! | National Geographic

Sport365.hu - OTP Bank Liga, 15. forduló: eredmények, tabella és góllövőlista

DVSC-TEVA 3 1 2 – 7-6 5 5. Paksi FC 3 1 1 1 4-1 4 6. MTK Budapest 3 1 1 1 4-4 4 7. Puskás Akadémia 3 1 1 1 2-2 4 8. Szombathelyi-Swietelsky Haladás 3 1 1 1 3-4 4 9. Videoton FC 3 1 – 2 2-3 3 10. Diósgyőri VTK 3 1 – 2 4-6 3 11. Vasas 3 – – 3 2-7 0 12. Békéscsaba 1912 Előre 3 – – 3 2-9 0 – MTI – A labdarúgó OTP Bank Liga korábbi eredményei: Labdarúgó NB I – Eredmények és tabella – 2. forduló Budapest, 2015. július 25., szombat (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények és tabella – 1. július 18., szombat (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Góllövőlista – 2015/2016. Budapest, 2015. július 18., szombat (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája. tovább » Címkék dvsc20150802 dvtk20150801 Labdarúgó NB I labdarúgó OTP Bank Liga NB I. tabella

Az MTK idegenben aratott fontos diadalt, Paksról elhozott 3 pontjukkal kikerültek a kieső zónából, a paksiak a vereséggel viszont veszélybe kerültek, ugyanis ők tartózkodnak az utolsó előtti helyen. A Kaposvár talán az utolsó szalmaszálba próbál kapaszkodni, hazai pályán verték meg a Mezőkövesdet, ezzel megszerezve első győzelmüket a tavaszi idényben. A 23. forduló eredményei: Paks – MTK: 1-3 Debrecen – Győr: 2-2 Kecskemét – Videoton: 3-1 Lombard Pápa – Pécs: 1-0 Újpest – Ferencváros: 1-2 Puskás Akadémia – Haladás: 1-2 Bp. Honvéd – Diósgyőr: 1-2 Kaposvár – Mezőkövesd: 1-0 A Tabella állása: 1. DVSC – Teva 49 pont 2. Győri ETO 41 pont 3. Videoton FC 38 pont 4. Haladás 38 pont 5. Ferencváros 36 pont 6. DVTK 36 pont 7. Budapest Honvéd 33 pont 8. PMFC – Matias 33 pont 9. Kecskeméti TE 30 pont 10. Lombard Pápa 29 pont 11. Újpest FC 28 pont 12. Puskás Akadémia 27 pont 13. Mezőkövesd 22 pont 14. MTK 22 pont 15. MVM Paks 20 pont 16. Kaposvár 16 pont Kék – BL, Narancs – EL, Piros – Kieső Pék Márk

otp bank liga mai eredmények tabella 2018

Magyar foci tabella | M4 Sport

64. : Nikolov 17 méterről, centiméterekkel a jobb vinkli mellé csavarta a játékszert. 83. : Houri jobbról, a 16-oson kívülről belőtt szabadrúgásába Futács a rövid saroknál belepiszkált és a labda a háló bal alsó sarkában kötött ki. 1-0. 89. : Adeniji bombázott fölé. 93. : Kovács középről, 16 méterről fölé célzott. Értékelés: A házigazdák az elő pillanattól beszorították a mieinket a 16-osunk környékére. A 20. percre 6-0 volt a szögletarány a MOL javára, de a piros-kékek nem tudtak igazán gólveszélyes helyzetet kialakítani. Az első ivószünetig csak poroszkáló labdavezetéssel elért meddő hazai mezőnyfölény jellemezte a találkozót. A Fehérvár utána is szüntelenül szőtte támadásait, térfelüket akár locsolni is lehetett volna, olyan ritkán jutottunk át az oldalukra. Mi viszont ha nem is kimondottan szervezetten, de mindenképpen önfeláldozóan és hatékonyan védekeztünk hangpárbajt uraló szurkolóink szüntelen biztatásával kísérve. A második félidőre a házigazdák sérülés miatt egy helyen cseréltek, mi pedig erősítés céljából kettőn.

tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 11. október 17., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenegyedik fordulójának eredményi és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 10. október 3., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 9. szeptember 26., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 8. szeptember 19., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának eredményei és programja. szeptember 12., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga hetedik fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 6. augusztus 30., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 5. augusztus 22., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójának eredményei és programja. tovább » Labdarúgó NB I – Eredmények – 4. augusztus 15., péntek (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának eredményei és programja.

Budapest - Az élcsoportban semmi nem változott a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában, mivel az első öt helyezett egyaránt győzött szombaton. Budapest – Az élcsoportban semmi nem változott a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában, mivel az első öt helyezett egyaránt győzött szombaton. Az éllovas Ferencváros a Haladást 2-0-ra, az őt üldöző címvédő MOL Vidi FC pedig a Mezőkövesdet verte 1-0-ra hazai pályán. A dobogóért küzdő Debrecen, Újpest és Budapest Honvéd szintén begyűjtötte a három pontot. Az OTP Bank Liga 24. fordulójának eredményei: Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 3-2 Ferencváros-Szombathelyi Haladás 2-0 Újpest FC-Kisvárda Master Good 1-0 Budapest Honvéd-Paksi FC 3-0 MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 1-0 A tabella: 1. Ferencváros 25 17 4 4 55-19 55 pont 2. MOL Vidi FC 25 14 5 6 40-25 47 3. Debreceni VSC 25 11 7 7 30-27 40 4. Újpest FC 25 10 10 5 31-18 40 5. Budapest Honvéd 25 11 6 8 31-24 39 6. Mezőkövesd Zsóry FC 25 8 8 9 34-32 32 7. MTK Budapest 25 9 4 12 36-40 31 8.

Budapest, 2015. augusztus 1., szombat (MTI) - A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának eredményei és programja. Ezt ne hagyja ki! Botrányok és érdektelenség uralja a baloldali előválasztási kampányt Budapest, 2015. augusztus 1., szombat (MTI) – A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának eredményei és programja. Egyedül a Vasast idegenben legyőző Ferencváros maradt százszázalékos a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulója után. A Vasas mellett az Újpesten vereséget szenvedő Békéscsaba áll továbbra is pont nélkül. A címvédő Videoton megszerezte első győzelmét az idényben, a fehérváriak Diósgyőrből hozták el a három pontot. Az OTP Bank Liga 2. fordulójának eredményei: szombaton játszották: Újpest FC –Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Puskás Akadémia –Paksi FC 1-0 Szombathelyi Haladás–MTK Budapest 2-2 DVTK– Videoton FC 1-2 Vasas- Ferencváros 0-2 vasárnap játszották: Budapest Honvéd – DVSC-TEVA 3-3 A tabella 1. Ferencváros 3 3 – – 7-1 9 pont 2. Újpest FC 3 2 1 – 5-1 7 3. Budapest Honvéd 3 2 1 – 6-4 7 4.